LCS

O NAS

LCS Lightning Control Systems Sp z o.o. jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, dostawie i montażu, oraz utrzymywaniu w sprawności technicznej systemów odgromowych z wczesną emisją lidera (ESE) Indelec. W naszej ofercie można znaleźć wszelkie niezbędne elementy do instalacji systemu odgromowego z wczesną emisją lidera (ESE). Profil naszej firmy obejmuje ponadto systemy oświetlenia typu LED, instalacje fotowoltaiczne oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych.

SYSTEMY ODGROMOWE Z WCZESNĄ EMISJĄ LIDERA (ESE)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, dostawie i montażu, oraz utrzymywaniu w sprawności technicznej systemów odgromowych z wczesną emisją lidera (ESE) Indelec PREVECTRON. System odgromowy Firmy Indelec, którego na Polskim rynku jesteśmy przedstawicielem to bardzo innowacyjne działające prewencyjnie rozwiązanie odgromowe, które pozwala ochraniać przed skautkami wyładowań atmosferycznych obszar, a nie tylko obiekty – budowlę , tak jak w klasycznych instalacjach odgromowych. W tym obszarze będą więc chronieni nie tylko ludzie, ale także wszystkie obszary – obiekty budowlane, a w nich infrastruktury techniczne takie jak: systemy sterowania procesami technologicznymi, systemy bezpieczeństwa i zarządzania obiektami (DATA CENTER, BMS, DSO, CCTV, SSWiN, KD, PPOŻ).
Wysoką jakość produkowanych głowic odgromowych PREVECTRON INDELEC potwierdza wdrożony w INDELEC system jakości i certyfikat ISO9001:2000.
Wszystkie produkowane głowice odgromowe są numerowane i zaopatrzone w świadectwa jakości.

Na bieżąco aktualizujemy portfolio naszych produktów, tak aby zaspokoić potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy fachowe doradztwo w ramach proponowanych produktów.

Posiadamy pełny zakres produktów Systemu Odgromowego ESE:

  • Nasz system jest wysokiej jakości i zapewnia bardzo duży poziom bezpieczeństwa podczas wyładowań atmosferycznych;
  • Zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie projektowania, dostawy, oraz montażu Systemów Odgromowych ESE Indelec – PREVECTRON;
  • Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie Instalacji Odgromowych ESE;
  • Posiadamy bogate doświadczenie w branży: Instalacji i Systemów Odgromowych ESE

OŚWIETLENIE LED

Jesteśmy również instytucją zajmującą się Generowaniem Oszczędności Energetycznych ESCO (ang. Energy Saving Company) działającą w zakresach i obszarach dystrybucji systemów oszczędzających energię, oraz świadczącym usługi w zakresie: audytów, inwentaryzacji, planowania i optymalizacji procesów inwestycyjnych związanych z poprawą efektywności energetycznej, dysponujemy dużą wiedzą, kompetencjami, a także szeregiem rozwiązań technicznych, prawnych i organizacyjnych umożliwiających przeprowadzenie procesu inwestycji, lub modernizacji  w sposób nie obciążający budżetu przedsiębiorstwa wykorzystując narzędzia finansowe Operatora Finansowego TPF (ang. Third Party Financing). Przedsiębiorcy, organizacje i instytucje publiczne mają wiele możliwości finansowania działań dotyczących zwiększenia efektywności energetycznej. Oprócz środków własnych mogą wykorzystać dotacje, pożyczki i kredyty pochodzące ze środków krajowych, unijnych, a w przypadku jednostek sektora publicznego oraz jednostek samorządu terytorialnego -współfinansować przedsięwzięcie na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego lub z wykorzystaniem instrumentów finansowych takich jak:TPF (ang. Third Party Financing) czyli finansowanie przez stronę trzecią.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Aby wyjść na potrzeby naszych klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika (PV) zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Słońce jest nieograniczonym źródłem energii – panele fotowoltaiczne działają przez cały rok, również zimą, kiedy dni są krótsze oraz w pochmurne dni – pobierając światło słoneczne, które przebija się przez chmury. Dlatego warto przyjrzeć się działaniu i zaletom instalacji fotowoltaicznych, również ze względów ekologicznych. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami zaawansowanych systemów elektronicznych dla energetyki odnawialnej i nie tylko, takimi jak SolteQ Europe GmbH oraz Q Cells.

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Oferujemy szybkie i bardzo eleganckie stacje ładowania samochodów elektrycznych współpracuje ze wszystkimi markami samochodów elektrycznych. Idealnie nadają się do zastosowania w przydomowych garażach i miejscach publicznych. Kompaktowa obudowa pozwala ograniczyć potrzebne do instalacji miejsce do minimum.  Dzięki obudowie wykonanej z bardzo wytrzymałego mechanicznie i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa, stacje nadają się do instalacji na zewnątrz, również w zewnętrznych parkach ładowania samochodów elektrycznych i „pół-publicznych” obszarach takich jak: hotele, parkingi firmowe, parkingi w centrach handlowych itp.

URZĄDZENIA NISKIEGO NAPIĘCIA

Dzięki partnerstwu z firmą Promfactor, LCS oferuje swoim klientom również urządzenia niskiego napięcia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt:

  • telefonicznie: +48 606 777 071
  • e-mailem: tadeusz.miczel@lcs.com.pl
  • faxem: +48 (22) 771 53 20
  • osobiście: ul. Górnośląska 39, 05-091 Ząbki

Z wyrazami szacunku,
Tadeusz Miczel
Prezes Zarządu 
LCS Lightning Control Systems Sp z o.o.

 

Prezes Zarządu: Tadeusz Miczel

Telefon: +48 600 777 071

E-mail: tadeusz.miczel@lcs.com.pl

NASI PARTNERZY